Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Praca z dziećmi do lat 3, czyli właśnie w żłobku, wymaga odpowiednich kwalifikacji, zgodnych z wymogami Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Nie każdy może ją podjąć, a osoby pragnące pracować w tym zawodzie muszą spełniać wymogi ustawowe. Jednym z nich jest właśnie ukończony kurs Opiekuna w żłobku.

Warto też zaznaczyć, że wymogiem jest także doświadczenie w pracy z małymi dziećmi, które może zastąpić organizowany przez nas kurs opiekunki dziecięcej. W jego skład wchodzi 80 godzin zajęć praktycznych, podczas których kursant sprawuje opiekę na dzieckiem pod kierunkiem i nadzorem wykwalifikowanego opiekuna.

Tak więc kurs na opiekunkę do żłobka łączy wiedzę teoretyczną z zajęciami praktycznymi, wszechstronnie przygotowując do podjęcia pracy w zawodzie, a kończący go kursant uzyskuje wymagane przez Ministerstwo zaświadczenie.

Zajęcia rozpoczynają się 7.02.2022

Całkowity koszt kursu: 2.100,00 (do dnia rozpoczęcia zajęć dajemy 50% rabat)

Chętnych zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem:

  • pedagog@kursysilesia.pl
  • 32 769 03 39

Posiadamy decyzję Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej nr 33/2021 zatwierdzającą programy szkoleń zgodnie z art.16 ust. 1 ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3.

14 583 absolwentów
i stale rekrutujemy
73 kierunki
i stale zwiększamy
119 kursów, szkoleń i webinarów
i stale się rozwijamy

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu.
Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz tutaj