32 769 03 39
  16.04.18

  Akademia Trenera

  Zapraszamy do nowootwartej Akademii Trenera!

  Program szkoleń kierowany jest między innymi do wszystkich aktywnych trenerów szkoleń, poszukujących źródeł inspiracji oraz świadomego doskonalenia warsztatu pracy. Do udziału w programie zapraszamy także osoby, które w zakresie prowadzenia szkoleń zaczynają przygodę jako szkoleniowiec oraz te, które chcą swoje umiejętności trenerskie wykorzystać w organizacjach (team leaderzy, nauczyciele, instruktorzy).

  Akademia Trenera dzieli się na dwa poziomy. Poziom pierwszy dla trenerów rozpoczynających przygodę jako szkoleniowiec oraz drugi poziom – dla zaawansowanych trenerów.

  Aby zdobyć certyfikat należy zapisać się na wybrany poziom Akademii Trenera, wziąć czynny udział w zajęciach oraz zdać egzamin, kończący poziom.

  Obydwa poziomy dzielą się na cztery moduły, każdy moduł trwa 2 dni i kosztuje 1290 zł + VAT. Prosimy pamiętać, że osoby, które zapiszą się na szkolenia do końca kwietnia, otrzymają zniżkę w wysokości 10% od całości kosztów. W przypadku osób prowadzących działalność – istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania w wysokości 80% wartości szkoleń.

   

  Prowadzimy trzy poziomy certyfikacji:

  • Trener – szkolenia skierowane są dla osób początkujących. Aby przejść ten poziom certyfikacji niezbędne jest wzięcie udziału w Akademii Trenera na pierwszym poziomie i zdanie egzaminu.
  • Trener specjalista – w szkoleniach mogą wziąć udział osoby, które mają już doświadczenie w prowadzeniu wykładów (udokumentowane minimum 5 szkoleń) oraz ukończyły drugi poziom Akademii Trenera i zdały egzamin.
  • Trener profesjonalny – dla doświadczonych szkoleniowców, którzy w dotychczasowej karierze udokumentują co najmniej 10 przeprowadzonych przez siebie szkoleń oraz ukończą drugi poziom Akademii Trenera z pozytywnym wynikiem egzaminu.

  Jesteśmy skoncentrowani na przekazaniu Państwu wiedzy praktycznej i przydatnej w karierze trenera, dlatego egzamin kończący każdy z dwóch modułów to przygotowanie przez państwa szkolenia na wybrany temat tj. przygotowania materiałów szkoleniowych, prezentacji, skryptów oraz samego wystąpienia.

  Ulotka informacyjna do ściągnięcia TUTAJ.

  Wstecz...

13

lat działalności

10618

przeszkolonych kursantów

1105

zrealizowanych kursów i szkoleń

95

% zdawalności na egzaminach UDT