Galeria

Tutaj, podczas przerw między zajęciami, nasi studenci prowadzą ciekawe rozmowy, popijając firmową kawkę. Z holu są również wejścia do naszych sal wykładowych

Z klatki schodowej wchodzimy do pomieszczenia, którego przedłużeniem jest przestronny hol – pełni on jednocześnie funkcję przytulnej poczekalni.

Sala wykładowa nr 2, zwana konferencyjną, wyposażona jest w krzesła i dwa wygodne stoły. Ich układ można dowolnie modyfikować, co znakomicie ułatwia prowadzenie zajęć metodą pracy w grupie. Sala może pomieścić do 20 osób.

Na wprost wejścia usytuowany jest sekretariat. Tu mogą Państwo liczyć na serdeczność i profesjonalizm naszych pracowników.

Pracownia komputerowa posiada 11 stałych stanowisk, wyposażonych w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie (również systemy ERP). Pozwala na profesjonalne przeprowadzenie kursów, wymagających teoretycznej i praktycznej wiedzy informatycznej.

Sala wykładowa nr 1 wyposażona jest w stoliki i krzesła dla uczestników kursu, pracujących indywidualnie. Jednorazowo może pomieścić do 20 osób.

14 583 absolwentów
i stale rekrutujemy
73 kierunki
i stale zwiększamy
119 kursów, szkoleń i webinarów
i stale się rozwijamy

Newsletter

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać najnowsze wiadomości

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu.
Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz tutaj