Kursy pedagogiczne

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli PEDAGOGDecyzją Śląskiego Kuratora Oświaty zostaliśmy wpisani do ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli pod numerem 39.


28 sierpnia 2020 kolejny raz przyznano nam

AKREDYTACJĘ ŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY


W swojej pracy kierujemy się wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Śląskiego Kuratora Oświaty. Stosujemy i upowszechniamy nowatorskie rozwiązania programowo-metodyczne i organizacyjne dzięki współpracy z ośrodkami naukowymi oraz instytucjami wspierającymi działalność oświatową w naszym regionie.

To co nas wyróżnia, to profesjonalizm w realizacji szkoleń i kursów. Współpracujemy z zespołem specjalistów z zakresu psychologii, pedagogiki, logopedii, andragogiki, doradztwa zawodowego i psychologi specjalnej. Program każdego ze szkoleń i kursu jest ściśle dopasowany do potrzeb rynku pracy oraz wymogów Klientów. Zajęcia na kursach i szkoleniach mają charakter praktyczny, gdzie pod okiem profesjonalnej kadry specjalistów Kursanci nabywają oraz ćwiczą swoje umiejętności. 
Stale badamy potrzeby, preferencje oraz stopień zadowolenia Klientów.

Oferujemy warsztaty, szkolenia, konsultacje zbiorowe i indywidualne, pomiary jakości pracy szkoły, pomiary procesu dydaktycznego, opracowanie programów autorskich, kursy doskonalące, kursy kwalifikacyjne z różnych obszarów i zakresów tematycznych

Opiekun: mgr Ewa Czapla

14 583 absolwentów
i stale rekrutujemy
73 kierunki
i stale zwiększamy
119 kursów, szkoleń i webinarów
i stale się rozwijamy

Newsletter

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywać najnowsze wiadomości

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu.
Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz tutaj